logo firmy

Carnaval Sp. z o.o. , ul. Przybysza 15a, Warszawa; tel: 890 833 965

Pay-kadry i płace

Zarządzanie środkami trwałymi  

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest sprawne zarządzanie administracją firmy oraz jej środkami trwałymi. Niekiedy podczas inwentaryzacji dochodzą na jaw różne przeoczenia, nieścisłości oraz niedomówienia. Aby nie pozwolić sobie na tego typu mankamenty, które – nawiasem mówiąc – i tak wypłyną na wierzch podczas inwentury – warto powierzyć kwestie administracyjnie firmie, która jest ekspertem w tej dziedzinie.

Środki trwałeInnym problemem są opóźnienia w płatnościach i bałagan w papierach, który przedsiębiorstwa może grozić sankcjami prawnymi. Dlatego też jako firma  zajmująca się outsourcingiem kadr, płac, inwentaryzacji oraz rejestracji środków trwałych wychodzimy na przeciw zapotrzebowaniom przedsiębiorców i dostarczamy im niezwykle funkcjonalne rozwiązania.

Powierzając księgowość i zarządzanie płacami pracownikom firmie zewnętrznej takiej jak nasza mają Państwo gwarancję dobrze wykonanego zadania. Szczególnie istotne jest tu doświadczenie naszych pracowników, jak i  nieustanne inwestowanie w szkolenia naszych specjalistów w zakresie zmieniających się ustaw związanych z prawem pracy i sposobem rozliczania czy też przeprowadzania spisów z natury. Od dziś inwentaryzacja i spis z natury nie będą Ci straszne. Powierz to zadanie specjalistom!