logo firmy

Carnaval Sp. z o.o. , ul. Przybysza 15a, Warszawa; tel: 890 833 965

Pay-kadry i płace

Rozliczanie płac i kadr

Jako firma oferujemy swoje usługi w zakresie prowadzenia dokumentacji związanej z wypłacaniem pracownikom wynagrodzeń. Zajmujemy się zarówno tworzeniem listy płac, jak i wykonujemy przelewy wynagrodzeń na konta pracowników danej firmy. W imieniu przedsiębiorcy uiszczamy odpowiednie kwoty na ubezpieczenie społeczne oraz emerytalne poszczególnych pracowników. 

Kady i płaceNa życzenie klienta przygotowujemy szczegółowe zestawienia płac, wydajemy pracownikom zaświadczenia o wysokości wynagrodzenia oraz przygotowujemy deklaracje rozliczeniowe do ZUS . Jako firma podejmujemy się odbioru dokumentacji bezpośrednio od klienta. Dodatkowo zobowiązujemy się do bronienia interesów klienta, jako jego reprezentanci w Urzędzie Skarbowym, przed Państwową Inspekcją Pracy oraz w ZUS-ie. Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy do współpracy.

Jak widać nasza oferta to nie tylko inwentura oraz przeprowadzanie spisu z natury. Poznaj bliżej naszą ofertę. Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy do współpracy.